The Basic Principles Of ثبت شرکت

سامانه ثبت شرکت نیک ارائه دهنده کلیه امور ثبتی و اداری شرکتها

جهت ثبت شرکت ساختمانی ، کارشناسان ما در در کنار شما خواهند بود

اموری که برای ساخت ساختمان باید بگذرانید بسیار دشوار بوده و نیازمند به وجود افراد باتجربه و سابقه کاری مناسب می باشد و عدم رعایت مقررات منجر می شود که پس از ساخت و ساز خسارت های جبران ناپذیری بوجود آید.

مدارک ثبت شرکت زمان راه اندازی شرکت در تهران و دیگر نقاط کشور در حقیقت شخص حقوقی متولد میشود که مانند شخص حقیقی در قانون دارای نام و مدارک شناسایی و شناسه ملی می باشد و همچون شخص حقیقی می تواند مالک اموال و صاحب حقوق مشخصه مختلفی باشد. به انواع شرکت های ایجاد شده در قانون شخص حقوقی گویند .

سامانه ثبت شرکت ها و سامانه اینترنتی مالکیت معنوی در گذشته از یک دیگر جدا بودند و هر یک سامانه ای مختص به خود را داشتند اما امروزه هر دو این خدمات در یک سایت صورت می گیرد و با مراجعه به نشانی اینترنتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و انتخاب بخش مورد نظر ، می توانید درخواست خود را به ثبت برسانید .

زمانی که شرکت‌های سرمایه‌ای نظیر شرکت‌های سهمی یا شرکت با مسئولیت محدود با شرکت‌های تضامنی مخلوط می‌شوند نوع خاصی از شرکت به نام شرکت‌های مختلط ایجاد می‌شود.

هزینه تعیین و استعلام نام شرکت: برای تعیین نام شرکت باید مواردی رعایت شود از قبیل اینکه آن نام فارسی باشد، قبلا توسط شرکت دیگری استفاده نشده باشد، دارای معانی فارسی باشد و همچنین با شئونات جمهوری اسلامی مطابقت داشته باشد.

دقت داشته باشید که این مدارک برای ثبت شرکت سهامی عام مورد نیاز است ولی برای تاسیس شرکت سهامی عام باید مدارک دیگری را تحویل دهید که آنها عبارتند از :

آنها به شدت وابسته این مرورگر بودند

– فتوکپی شناسنامه تمامی اعضای هیئت مدیره را باید تحویل دهید.

در مرحله هشتم، لازم است که اطلاعات مربوط به هیات مدیره شرکت مد نظر وارد شود و در نهایت بر روی گزینه «گام بعدی» کلیک نمایید.

چنانچه قصد استفاده از یک وکیل را داشته باشید ، باید اطلاعات هویتی وکیل مربوطه من جمله شماره وکالتنامه ، شماره ملی ، شماره تماس و … را تکمیل نمایید .

این نوع شرکت ها معمولا از فروش فناوری اقدام به کسب سود می‌کنند. برای ثبت رکت دانش بنیان نیز انتخاب شرکت سهامی خاص از همه موارد بهتر است.

راهنمای دقیق ثبت شرکت سهامی خاص در ۷ گام ساده ، شرح مراحل، شرایط و نحوه ثبت انواع شرکت سهامی خاص با ذکر مزایا و مثال

دیدگاهتان را بنویسید