A Secret Weapon For طراحی و ساخت ویلا

از آنجا که به طور کلی ساخت ویلاهای مستقل زیاد نیست می توان از این مسائل به راحتی عبور کرد سپس کارهای حفاری و پر کردن و در صورت لزوم شمع بندی و شمع بندی انجام می شود.

گروه تخصصی آی آر گیردینو، طراح و مجری پروژه های ویلاسازی و فضای سبز، باغ و زمین های تفریحی، با داشتن بهترین طراحان و آرشیتکت های مجرب، پروژه های موفق و منحصر به فردی را در کارنامه خود داشته و بهترین تجربه را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

طراحی معماری ( فاز صفر معماری ، فاز یک معماری ، فاز دو معماری )

رضا امیری در توییتر دنبال کنید ارسال به ایمیل ۱۴۰۰/۰۹/۰۶

شما نباید هیچ اطلاعاتی را از معمار خود پنهان کنید ، اما به او کمک کنید تا خانه رویاهای شما را درک کند.

برای انتخاب شرکت طراحی ویلا اول از همه باید به سابقه و رزومه آن مجموعه توجه کنید و پروژه هایی که طراحی و اجرا کرده را مورد بررسی قرار دهید و اگر قصد اجرای پروژه را توسط آن تیم مهندسی را دارید کیفیت ساخت ویلا را حتما بررسی کنید و ببینید که آیا طرح های این شرکت اقتصادی هستند یا خیر.

عموما سبک های ویلا سازی به موارد ذیل تقسیم بندی می شوند :

در خانه های ویلایی دست مهندس طراح ویلا برای نما ،حجم سازی و فرم های هندسی باز است بنابراین بر خلاف ساختمان های شهری که به صورت مکعبی شکل هستند اشکال متنوع تری در ویلاسازی مشاهده می شود.

در طی فرایند طراحی معماری ، نقشه های رویای شما و طرح های لانه رویای شما با طرح های نقشه و ظاهرهای مختلف بصری شروع به ظهور می کنند.

رسیدن به ویلا رویایی شما تضمین نمی کند که زندگی شما در آن بی نقص باشد. بسته به سبک ویلا ، موقعیت مکانی ، ویژگی های معماری ، زندگی خانوادگی ، مشخصات فنی ، ممکن است لازم باشد در مورد مسائل مختلف تصمیم جدی بگیرید.

برای مثال در نما از چوب طبیعی و یا سنگ می توان استفاده کرد.به زبان ساده میتوان گفت که این طراحی ها مانند خانه های روستایی بی آلایش و ساده هستند و تقریبا از مصالحی ساخته می شوند که در طبیعت آنها را بتوان یافت.


بسیاری از خانواده ها برای گذراندن وقت خود و تفریح کردن به شهربازی ها می روند. برخی از افراد گمان می کنند که شهربازی تنها مختص به کودکان است اما با نگاهی به شهربازی های جدید و مدرن می توان دریافت که وسیله ی های بازی برای بزرگتر ها بسیار بیشتر از کودکان می باشد.

قطعا یک پروژه بازسازی ویلای لوکس با امکانات رفاهی ویژه، قیمت مصالح و دستمزد اجرای بالاتری نسبت به بازسازی معمولی یک ویلا داره.

به همین دلیل برای خانواده شما گزینه ایمن تری خواهد بود که نبض بازار را بررسی کرده و پروژه ای را بسازید که تا جای ممکن برای موقعیت مکانی مناسب باشد و با گذشت زمان بر ارزش آن افزوده شود. یک بازنگری فضایی کاملاً برنامه ریزی شده مناسب برای ساختن اتاق های مختلف یا ضمائم، بدون هیچ گونه هزینه فنی برای همه جذاب و ترجیح داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید