A Secret Weapon For طراحی ویلا

طراحی بر اساس اصول معماری پایدار و همساز با اقلیم منطقه.

هر یک از این موارد نقش تعیین کننده‌ای در میزان زیبایی و کارایی این بخش خواهد داشت. آشپزخانه بهتر است با بقیه فضاهای خانه در هماهنگی باشید مثلا اگر دکوراسیون ویلا مدرن است بهتر است از کابینت های مدرن مثل (های گلس) استفاده کنید.

پس از تایید نقشه های معماری توسط مالک طراحی نمای ویلا صورت خواهد گرفت، سپس با استفاده از پلان معماری و طرح نما محاسب سازه نقشه سازه ساختمان از قبیل محاسبات فونداسیون ، ستون ها و تیرها را ارائه خواهد داد.

و باید راهنما باشد. خلاصه طراحی جایی که نیازها و انتظارات به روشی صحیح و واقع گرایانه ارائه می شود نکات زیادی را در مراحل بعدی فرآیند راهنمایی می کند.

ما در شرکت آرین پاراکس قبل از عقد قرارداد و شروع طراحی نقشه ، مالکین محترم را با سبک های طراحی و چالش های پیش رو آشنا می کنیم و پیشنهاد بهینه برای متراژ مناسب ساخت ویلا را خواهیم داد تا مالکین محترم با هوشیاری و آگاهی تمام با ما اقدام به همکاری نمایند .

برای محوطه سازی ویلا در ابتدا نقشه کروکی زمین لازم است و باید مسیرهای دسترسی به ویلا کاملا مشخص شود.


آرین پاراکس یکی از محبوب ترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه طراحی و ساخت ویلا، دکوراسیون داخلی بوده و با داشتن سابقه چندین ساله خود توانسته است نظر و پسند بسیاری از مخاطبان را جذب خود سازد در آرین پاراکس شما می توانید در کنار بهره مندی از تجربه بهترین معماران، جذاب ترین پلان را برای ساخت ویلا در دست داشته باشند.

یکی دیگر از سبک محبوب طراحی ویلا به سبک روستیک است.نام دیگر این سبک ؛سبک روستایی است که در آن از متریال های خام و ساده و پرداخته نشده استفاده می شود.

بخش آشپزخانه و مکان قرار‌گیری آن در پروسه نقشه کشی ساختمان از اهمیت زیادی برخوردار است. آشپزخانه می‌تواند طرح های گوناگونی داشته باشد. توجه به نورپردازی این بخش از ویلا بسیار مهم است. بعد از مرحله طراحی بخش آشپزخانه، باید به دکوراسیون و کابینت آن به اندازه کافی توجه شود .

هنگامی که تصمیم به ساخت ویلا رویایی خود می گیرید اولین کار بسیاری از افراد احتمالاً بررسی طرح ها و پروژه های ویلایی متناسب با سلیقه شما در سیستم عامل های مختلف است.

این موضوعات همگی می‌تونن قیمت بازسازی ویلا رو تغییر بدن.

گام چهارم: تطابق دادن طراحی اولیه ویلا با نیازهای مشتری

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسیاری از آسیب‌های وارد شده به ویلا، می‌تونه بر اثر زلزله، سیل و یا نشست زمین اتفاق بیفته.

دیدگاهتان را بنویسید