۵ Simple Techniques For مراحل ثبت شرکت

اگر بخواهیم تغییری در اطلاعات ایجاد کنیم بر روی صفحه کلید «مشاهده» را کلیک می نماییم. تا مجدداً صفحه «افزودن اشخاص جلسه» باز شود.

دو نسخه صورت‌جلسه‌ تکمیل‌شده‌ هیئت‌مدیره جهت تعیین دارندگان حق امضا

می‌توانید با کلیک روی ثبت انواع صورتجلسه ، صفر تا صد انواع صورتجلسات تغییرات خود را به ما بسپارید.

در انتها با کلیک بر وی کلید “ثبت اطلاعات” فعالیت مورد نظر، به لیست فعالیت های شخصیت  حقوقی اضافه خواهد شد. جهت حذف یا تغییر هر کدام از موضوع های فعالیت ،ابتدا می بایست در ستون “مشاهده ” بر روی علامت  کلیک نمایید .پس از نمایش اطلاعات در بالای صفحه و فعال شدن دکمه “حذف ” ، می توانید با استفاده از این کلید، موضوع فعالیت مورد نظر را حذف نمایید.و یا اینکه تغییرات خود را اعمال نمایید.

ایرادی که گرفته شده مربوط به ورود اطلاعات شما است و ارتباطی با صورتجلسه تنظیمی ندارد و میتوانید از همان صورتجلسه قبلی استفاده کنید.

در این صفحه مشخصات پستی شرکت وارد می شود. «کد پستی» و «شماره تلفن» و”نشانی مرکز اصلی” از جمله مورادی هستند که باید حتماً پر شود.

این روش به‌صورت کامل حضوری است و مزیت آن نسبت به سامانه ثبت شرکتها، کوتاه بودن مدت زمان ثبت است.

ثبت شرکت در این قسمت از شهر کم‌هزینه‌تر از دیگر بخش‌ها است.

مدارک هویتی کلیه‌ موسسان (شناسنامه و کارت‌ملی)، مدیران و بازرسان (در صورتی که شخص حقوقی باشد/ مدارک نماینده و نامه نمایندگی)

شرایط و هزینه‌های ثبت شرکت سهامی خاص به ایمیل وارد شده ارسال شد.

آیا برای ثبت کردن شرکت محدودیت سنی وجود دارد؟ بله، برای افراد زیر ۱۸ سال امکان‌پذیر نیست و افرادی که قصد ثبت دارند، باید به سن قانونی رسیده باشند.


برای ثبت شرکت نیازی به داشتن سابقه فعالیت مرتبط نیست مگر در مواردی که موضوع فعالیت شما نیاز به مجوز داشته باشد که در این صورت ممکن است سابقه فعالیت شما یکی از شرایط اعطای جواز باشد.

مراحل ثبت شرکت در تهران در تمام محله‌ها و شهرستان‌ها یکسان است.

– نیازمند اخذ مجوز یا دریافت نامه معافیت از سازمان بورس

دیدگاهتان را بنویسید